sobota, 27 grudnia 2014

Feria Preference LOREAL Pure Paprika 78

                    Lubię tą farbę Loreala, obecnie to mój nr 1. Jeszcze nigdy nie miałam tak rudych włosów, jak po jej nałożeniu. Moje naturalne włosy to ciemny brąz, jednak za pierwszym razem nakładałam farbę na rozjaśnione już włosy. Podejrzewam, że na naturalnych mogłaby nie wyjść, bądź byłaby za ciemna. Teraz jak mam odrosty, to zaczynam nakładanie od odrostu, a potem na resztę włosów (dzięki Bogu już nie muszę rozjaśniać). Za każdym razem odrost ładnie chwyta i farba równo wychodzi na całych włosach ;-) Włosy mają "żywy", oczojebny kolor i ładnie błyszczą. Dołączona odżywka pomaga dłużej zachować kolor i blask włosów. Ogólnie sposób użycia jest bardzo prosty, ponieważ wystarczy wlać Krem Koloryzujący do buteleczki z aplikatorem Kremu Utleniającego dobrze wymieszać i nakładać. Buteleczka-aplikator jest bardzo poręczna i z łatwością sama farbuję całą głowę. Farba jest też bardzo wydajna. Do mojej długości włosów wystarczy jedna i to grubo jest nałożona. Minusem jest zapach i cena - bez promocji ok 35 zł w promocji ok 24 zł.


Opis producenta:

"Koloryzacja trwała Feria Preference to ultra wyraziste odcienie. Odżywka upiększająca kolor sprawia by Twoje włosy pozostały lśniące i jedwabiście miękkie w dotyku.

Préférence z Aktywatorem Połysku zawiera Opatentowane Barwniki Wysokiej Odporności, które mają większą objętość w porównaniu z tradycyjnymi barwnikami koloryzującymi. Dłużej pozostają we wnętrzu włosa, zapewniając długotrwały, intensywny kolor i pokrycie siwych włosów.

Odżywka Upiększająca Kolor do wielokrotnego zastosowania wzbogacona o filtr UV i witaminę E do używania co najmniej raz w tygodniu, by Twoje włosy pozostały lśniące i jedwabiście miękkie w dotyku.

Opakowanie zawiera:

- 1 tubę Kremu Koloryzującego (48 ml e)
- 1 buteleczkę-aplikator Kremu Utleniającego (72 ml e)
- 1 Odżywkę Upiększającą Kolor (54 ml e)
- 1 ulotkę z instrukcją stosowania
- 1 parę rękawiczek wysokiej jakościWłosy przed farbowaniem ok 2 miesiące nie farbowane:
Tu widać odrost:

Włosy po farbowaniu i pierwszym myciu: